Logo male
English

Mistrovství ČR a SR v rýžování zlata
Nový Knín 2019

Seznam závodníků

Reg. Čís. Příjmení Jméno Stát Město Kategorie
10010 Possum Tom CZ Praha CPB
10021 Janovec Luboš CZ Kladno PM,VET,CPB,T2
10032 Múčková Daniela SK Prievidza PW,CPB,T2,T3,T5,VIP
10043 Adolf Anke DE Berlin PW,CPB,T5,FUN
10054 Orlamünder Wolfgang DE Berlin PM,VET,CPB,T2,T3
10065 Gatzsche Werner DE Zwickau PM,VET
10076 Černý Jiří CZ Turnov VET,CPB
10087 Potkány Tomáš SK Opoj PM,CPB
10098 Potkányová Ivana SK Opoj AMA
10109 Potkányová Zuzana SK Opoj CH
10120 Dudkiewicz Lucy PL Złotniki PW,CPB,T2,T3,T5
10131 Dudkiewicz Jarek PL Złotniki PM,CPB
10142 Hrubá Zuzana CZ Lelekovice PW,CPB
10153 Hrubý Lubomír CZ Lelekovice PM,VET,CPB,T2,FAM
10164 Hrubá Karolína CZ Lelekovice PW,CPB
10175 Kavalír Jan CZ Kutná Hora PM,VET,CPB
10186 Aspan Peter AT Weigelsdorf PM,CPB,T2
10197 Hochleuthner Markus AT Ebreichsdorf PM,CPB,T2,T3,FUN
10208 Bartel Jessica AT Ebreichsdorf PW,CPB,FUN
10219 Petřina Vladimír CZ Praha 6 PM,CPB
10230 Thomann Vera DE Viernheim PW,T2
10241 Ringhof Klaus DE Viernheim PM,CPB
10252 Měšťanová Rita CZ Plzeň PW,T2,FUN
10263 Chládová Dagmar CZ Světlá nad Sázavou PW,CPB
10274 Chládová Anežka CZ Světlá nad Sázavou CH
10296 Kollár Matúš SK Malé Ozorovce JUN,CH
10307 Kollárová Mária SK Malé Ozorovce PW
10318 Kollár Jozef SK Malé Ozorovce PM,CPB,T2,T3,FAM
10329 Vaculčiaková Jana SK Tajov PW,CPB,T2,FUN
10340 Kocúrová Renáta SK Lovinobaňa PW,CPB
10351 Pertl Jiří CZ Kladno VET
10362 Medek Zdeněk CZ Praha VET
10373 Melmuková Šárka CZ Litoměřice PW,CPB,T2,T3,FAM
10384 Melmuková Terezie CZ Litoměřice PW
10395 Ťažký Henrich SK Vlkanová PM,CPB,T2,T3
10406 Ťažká Ľubica SK Vlkanová JUN
10417 Cengel Peter SK Košice PM
10428 Böhm Bohuslav CZ Brno PM,VET,CPB
10439 Wasilewicz Jan PL Lwówek Śląski PM,T2,FUN
10450 Dąbrowski Mateusz PL Lwówek Śląski PM,CPB
10461 Wasilewicz Maria PL Wilków PW,VET
10472 Wasilewicz Tadeusz PL Wilków PM,VET,CPB,T2,T3,T5,FUN
10483 Kaňa 3. Richard SK Hodruša - Hámre PM,CPB
10494 Kaňová Jarmila SK Hodruša - Hámre VET
10505 Kaňa 2. Richard SK Hodruša - Hámre VET
10516 Fiľo Radovan SK Kriváň PM,CPB,T2,T3
10527 Santos Prause Alessandra DE Deggendorf PW,CPB
10538 Prause Reinhard DE Deggendorf PM,CPB,T2,T3,T5,FUN
10549 Stuetzinger Hans DE Goldkronach PM,VET,CPB
10560 Stuetzinger Birgit DE Goldkronach PW,VET,T2,T3
10571 Geschawitz Roswitha DE Kosilenzien PW,VET
10582 Santos Prause Maximilian DE Deggendorf PM,CPB,T5,FUN,FAM
10593 Zezulová Kateřina CZ Polička CH
10604 Brauerova Eva CZ Chomutov CPB
10615 Toms Bohumil CZ Prachatice PM,CPB,T3,T5,VIP,FAM
10626 Tomsová Klára CZ Prachatice CH
10637 Krejcar Libor CZ Malešov PM,CPB,T2,T3,T5,VIP
10648 Kotrbáčková Heda CZ Chlístovice PW
10659 Franz Schwarzmaier AT Mettmach PM,CPB,T2
10670 Bischof Andreas AT Schranawand PM,CPB,T2,T3,FUN
10681 Bischof Karin AT Schranawand PW
10692 Trefil Jiří CZ Praha PM,CPB
10703 Kuffer Feri SK Prievidza PM,CPB,T2,T3,T5,FUN
10714 Kufferová Janka SK Prievidza PW,CPB
10725 Kapek Jaroslav CZ Bavorov PM,VET,CPB,T2
10736 Kapková Dagmar CZ Bavorov PW,VET,CPB
10747 Chlád Radek CZ Světlá nad Sázavou PM,CPB,T2,T3,T5,FUN
10758 Tučeková Lenka SK Kremnica PW,T3,FUN,FAM
10769 Tučeková Daniela SK Kremnica PW
10780 Tuček Ladislav SK Kremnica PM
10791 Kubiš Miroslav SK Trnavá Hora PM,CPB
10802 Gacov Miťo SK Kremnica PM
10813 Verbichová Anna SK Horná Ves PW,VET,T2,FUN
10824 Verbich František SK Horná Ves PM,VIP
10835 Kajan Martina CZ Mělník AMA
10846 Slívka Miroslav CZ Staré Město PM,T2,T3,T5,FUN,FAM
10857 Slívková Hana CZ Staré Město PW,CPB,FAM
10868 Slívka Jiří CZ Staré Město PM,CPB,T2,FUN
10879 Valeček Tomáš CZ Opava PM,CPB,T2,T3,T5
10890 Durdova Hana CZ Opava PW,CPB
10901 Durda Michal CZ Opava JUN
10912 Válková Daniela CZ Bruntál PW,CPB,T2
10923 Helekalová Eliška CZ Bruntál JUN,CH
10934 Klimeš Martin CZ Bruntál JUN,CH
10967 Kořenář Jan CZ Havlíčkův Brod PM,CPB
10978 Kuzminová Michaela SK Kremnica PW,CPB
10989 Jansa Vilém CZ Unhošť PM,CPB,T3,FUN,FAM
11000 Fischer Jiří CZ Brno PM,CPB,T2,T3,T5
11011 Fürst Jiří CZ Hrob PM,CPB
11022 Fürstová Jitka CZ Hrob PW,CPB,FAM
11033 Fürst Jiří CZ Hrob JUN,CH,FAM
11044 Fürst Jan CZ Hrob CH
11055 Van Wijhe Ruurd NL Houten PM,CPB,T2,T3,T5,FUN,FAM
11066 Van Wijhe Gonneke NL Houten PW,CPB,FAM
11077 Van Wijhe Daan NL Houten JUN,CH
11088 Van Wijhe Sander NL Houten CH
11099 Knížek František CZ Příbram VII VET
11110 Krajči Ondrej SK Kotmanová PM,CPB
11121 Jakuš Dalibor SK Svätý Jur PM,CPB,T2,FAM
11132 Jakuš Tadeáš SK Svätý Jur PM,CPB
11143 Soja Kacper PL Złotoryja PM,FAM
11154 Soja Michał PL Złotoryja PM,JUN,CH
11165 Soja Zbigniew PL Złotoryja PM,T2,T3
11176 Mardyła Konrad PL Złotoryja PM,CPB,T2,T3,T5
11187 Prien Betina DE München PW
11198 Pokrywka Zdzisław PL Złotoryja PM,VET
11209 Lojkásková Alena CZ Brno AMA
11220 Dunovská Kateřina CZ Praha PW
11231 Postl Karl AT Salzburg PM,VET,T2,FUN
11242 Hrala František CZ Frýdek Místek PM,CPB
11253 Polzer Robert AT Wien PM,VET,CPB,T5,FUN
11264 Kozoň Michal CZ Brno PM,CPB,T2
11275 Kolísek Radek CZ Brno PM,CPB,T2
11286 Urban Heimo AT Graz PM,VET,T2,T3
11297 Kolísková Radomíra CZ Brno PW,CPB
11308 Kozoň Albín CZ Brno PM,CPB,T2,T3,T5,FAM
11319 Vejvarová Jitka CZ Soběslav AMA
11330 Oleksiková Vladimíra SK Sečovce PW,T3
11341 Kramerová Adriana SK Sečovce JUN,CH
11352 Lysiová Nina SK Sečovce CH
11363 Kollár Viliam SK Žiar nad Hronom PM,VET
11374 Filo Eduard SK Trenčín PM,VET
11385 Dobrota ml. Ľuboš SK Bánská Bystrica PM,CPB
11396 Michalec Marek SK Trenčín PM,T2,T3
11407 Laco Silver CZ Havířov VET
11418 Socha Ladislav CZ Kopřivnice VET
11429 Paschek Petr CZ Praha PM,CPB
11440 Kozoň Lukáš CZ Brno PM,CPB
11451 Filip Samuel SK Moravany nad Váhom JUN
11462 Juraj Filip SK Moravany nad Váhom PM,CPB
11473 Gruss Petr CZ Klášterec nad Ohří CPB,AMA
11484 Kofroň Zdeněk CZ Písek AMA
11495 Dunovský Jirka CZ Praha PM,CPB,T2,FUN,VIP
11506 Lojkásek Martin CZ Brno CPB
11517 Brand Vlastimil CZ Plzeň CPB
11528 Brandová Magdalena CZ Plzeň CH
11539 Brandová Kateřina CZ Plzeň CPB
11550 Blažek Patrik SK Prievidza PM,JUN
11561 Zezulová Radka CZ Polička AMA
11572 Hertel Horst DE Gera PM,VET
11583 Levová Petra CZ Třebíč PW,CPB,T2
11594 Levová Veronika CZ Třebíč CH
11605 Lev Jakub CZ Třebíč PM,CPB
11616 Pech Jiří CZ Hrob VET,CPB
11627 Pechová Míla CZ Hrob VET,CPB
11638 Mlatiček Pavel SK Levoča PM,CPB,AMA
11649 Pau Andrea DE Berlin PW,CPB
11660 Pau Erik DE Berlin PM,T2
11671 Miernik Michal PL Starzisko Kamenna PM
11682 Barbuščák Štefan SK Spišská Nová Ves PM
11693 Dobrota st. Ľuboš SK Bánská Bystrica PM,CPB,T2,T5,FAM
11704 Koláček Karel CZ Kladno PM,CPB
11715 Dlabal Martin CZ Praha PM,CPB,T2
11726 Levová Kateřina CZ Praha PW
11737 Hubáček Jiří CZ Slaný VET
11748 Vrátilová Jiřina CZ Jevany AMA
11759 Zabilanský Karel CZ Mšeno VET
11770 Helekal Tomáš CZ Bruntál PM,CPB,FAM
11781 Režná Helena SK Trenčín PW,CPB,T2,T3
11792 Poláček Lukáš CZ Bruntál PM,CPB,T2
11803 Režná Michaela SK Trenčín PW,CPB
11814 Jankovský Jakub SK Trenčín JUN,AMA
11825 Vrana Jiří CZ Slaný PM,CPB
11836 Růžička Václav CZ Hrob CPB,AMA
11847 Růžičková Hana CZ Hrob PW,AMA
11858 Růžičková Tereza CZ Hrob JUN,AMA
11869 Hriňák Stano SK Bánská Štiavnica PM,CPB
11880 Mardyła Justyna PL Złotoryja PW
11891 Tyc Tomasz PL Złotoryja PM
11902 Pich Bartek PL Złotoryja PM
11913 Tyc Stefania PL Złotoryja PW,T2,T3,T5
11924 Košta Jiří CZ Kestřany CPB
11935 Košta Radek CZ Kestřany CPB
11946 Sosef Sam NL Poeldyk PM,CPB,T2,FAM
11957 Van Diggelen Esther NL Poeldyk PW,CPB
11968 Sosef Noah NL Poeldyk CH
11979 Komora Ondrej SK Hriňová PM,CPB
11990 Šafandová Lenka CZ Brandýsek PW,CPB
12001 Kupa Oldřich CZ Nový Knín VIP,AMA
12012 Jeřábková Miluše CZ Hrob AMA
12023 Šírl Pavel CZ Nový Knín VIP,AMA
12034 Belička Jaroslav SK Kopernica AMA
12045 Petreková Tereza CZ Zlaté Hory AMA
12056 Mataše Petr CZ Hostomice AMA
12067 Kaňa 4. Richard SK Hodruša - Hámre CH
12078 Havlíček Tomáš CZ Nový Knín VIP
12089 Chmelík Petr CZ Nový Knín VIP
12100 Lojínová Petra CZ Příbram VIP
12111 Hesová Aneta CZ Nový Knín VIP
12122 Hašek Dominik CZ Kozí Hory VIP
12144 Kozoňová Libuše CZ Brno VIP
12155 Štědrá Veronika CZ Mlékovice VIP
12166 Černý Luboš CZ Nový Knín VIP