Logo male
English

Mistrovství ČR a SR v rýžování zlata
Nový Knín 2019

REGISTRACE

Vítáme Vás u registrace na mistrovství ČR a SR v rýžování zlata Nový Knín 2019 a děkujeme Vám, že jste se rozhodli využít tento formulář. Díky tomu budete Vy i Vaší přátelé rychleji odbaveni u prezence na závodišti v Novém Kníně. Mistrovství proběhne ve dnech 19.-21. července 2019 na závodišti nedaleko města Nový Knín.

Než započnete s registrací věnujte zvýšenou pozornost následujícím řádkům. Určitě Vám doporučujeme přečíst si aktuální pravidla WGA, kterými se budeme řídit.

Položky formuláře, které jsou označeny hvězdičkou (*) musí být vyplněny. I když položka email není povinná, doporučujeme ji vyplnit. Po registraci obdržíte na tento email souhrnné informace z registrace. Také na něj pak obdržíte výsledky všech soutěží nebo odkaz na fotografie. Na základě vyplněného formuláře obdržíte registrační číslo. Registrační číslo používejte pro veškerou komunikaci s námi. Protokol o registraci si vytiskněte a přineste jej k registraci v Muzeu zlata v Novém Kníně, náměstí Jiřího z Poděbrad 47, které naleznete na místě se souřadnicemi GPS: 49°47'16.3"N,14°17'37.0"E. Registrace u všech oficiálních kategorií končí v pátek 19. července 2019 - 21:00!

Někdy bohužel nastane situace, že vám nedorazí protokol o registraci na email, přestože jej při registraci uvedete. Stává se to u některých veřejných poštovních poskytovatelů. V tomto případě registrační číslo můžete opětovně zjistit v seznamu registrovaných závodníků.

V případě problému či dotazu pište na email zlato.prachatice@tiscali.cz nebo zanechte vzkaz. Těšíme se, že se s Vámi setkáme ve dnech 19.-21. července 2019 na závodišti u města Nový Knín.

Organizátoři